| Dope a întrebat:

Care este cea mai mica nota pe care ati luat-o la scoala? big grin

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Am luat 3 la o teză la matematică, dar a fost doar răzbunarea de o zi a profesorului pentru că nu a fost decât un 5. Am dat apoi o altă teză, iar ultima notă a fost considerată cea oficială şi a fost trecută în catalog.
O zi cu zâmbet să ai!

| BRG a răspuns:

2 Cînd eram clasa a șaptea prin 1991, la matematică, și după aceea a m luat un 6 și un 8 ca să iasă media de trecere 5.

| a1doru a răspuns:

Un 6.si ala, la purtarerolling on the floorrolling on the floor

| Yoคna a răspuns:

7 la testul de la mate.A ta?

| diaηα a răspuns:

3 happy

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!