| NicolescuRobertMihai a întrebat:

Ce parere aveti de scrisorile pe care baietii le scriu fetelor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt romantice. Lasa-i pe astia care spun ca e o idee antica, demodata creierele lor urmeaza opinia publica care este intotdeauna falsificata, practic cineva decide cum trebuie sa gandim, promoveaza ideea ca opinie PUBLICA, iar cei prosti o accepta instant doar de dragul de a merge cu turma. Lucrurile frumoase nu trebuie sa moara niciodata. Acum depinde si de fata.

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

De când le scriu băieţii scrisori fetelor?

| LoveSleep a răspuns (pentru Alyra):

De când le-am zis eu s-o facă.

| Sellak a răspuns:

Niste copilarii laughing Faceam si eu din astea cand aveam 11 12 ani big grin O sa -ti dai seama cu timpul cum sta treaba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai există aşa ceva? Nu erau acum...Mulţi ani?
Unde găsesc şi eu unul?