| FaraNumePls a întrebat:

Salutare, ce părere aveți despre Miley Cyrus? Dar despre Lady Gaga si P! nk? happy

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Miley Cyrus era tipul de fata cuminte, acum a ajuns mare stareta de xxx, cat despre Lady Gaga, cica e regina muzicii pop de acum, ma ia si rasul.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cât timp muzica lor e bună, clipul poate fi și pe pornhub.
A, stai, muzica lor e de.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea ma incalezesc cu nimic. Imi sunt indiferente.

| vocea a răspuns:

Imi pre rau sa spun asta dar am o parre proasta, deoarece sunt niste femei imorale.

| Deaad a răspuns:

O parere proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Staturi p*rno, nu cantarete

| A02Sniper a răspuns:

Miley Cyrus, idolatrizata inainte de atatia copii, acum inspira o prostie maxima.
Nu prea ai ce parere sa ai, totul este facut pentru banii, pentru ele fanii deja nu prea mai conteaza.