| c0ndexus a întrebat:

Hei TPU! Ce parere aveti de site-ul ozone.ro? Sunt niste preturi la unele obiecte care par prea bune ca sa fie reale si ma gandesc sa nu fie un scam. Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| andreidmbm a răspuns:

Site-ul ozone.ro apartine unei companii din Bulgaria, ai aici cateva review-uri:
https://www.compari.ro/stores/ozone-ro-s176751/#pareri-or10of0fr-1fm-1

| Wilford a răspuns:

Evitați ozone.ro. Livrare gratuită, dar returul ți-l plătești singur. Să nu mai zic de timpul greoi pentru livrare, aprobare retur, restituire bani. Doamne ferește să mai ai nevoie și de trimis produs pentru service.