| NのON a întrebat:

Salutare comunitate.
Vreau sa fac un proiect despre anxietatea sociala, antropofobie (google it) sau sociofobie si am nevoie de "subiecti" care sufera de aceste afectiuni pentru a ma ajuta sa le inteleg mai bine, si sa speram ca si eu ii pot ajuta pe ei la randul meu.
Sa ne intelegem, nu caut persoane care sunt doar timide si care se pot acomoda cu acest inconvenient, sau persoane care si-au scapat o data tava la un bufet suedez si acum se taie cu lama pentru acel imens awkwardness. Caut persoane cu adevarat blocate social de aceasta fobie, care simt ca nu mai au alta varianta decat cea de a sta in casa si a evita complet contactul cu persoanele care nu fac parte din familie sau care nu sunt cunoscute, adica persoane cu o anxietate grava si insistenta, si mai ales cele care sunt presate sa duca la bun sfarsit o activitate sociala indispensabila in zilele noastre, cum ar fi scoala, nu, singurul lucru de acest gen e scoala.
Multumesc pentru lectura si sper sa am cat mai multi "pacienti". Deja am unul. (In modul cel mai sigur cu putinta nu sunt eu). Pwp. I-au chestia asta foarte in serios, chiar daca nu pare, ma simt caterincos azi. e.e

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu am deseori momente cand cad uneori pe ganduri foarte ciudate cum ar fi : care e scopu meu sau de ce ma trezesc dimineata, dar se intampla mai ales cand nu fac nimic. Eu de felul meu am fost timida dar acum nu mai e asa grav. Sper sa gasesti depresivilaughing sunt multi mai ales pe TPU.

| Gogu06 a răspuns:

Eu, eu, ia-ma pe mine, mereu am vrut sa fiu cobai si sa se faca experimente pe mine

| NのON explică (pentru Gogu06):

N-o sa ajungem atat de departe. laughing Prezinti conditiile specificate de mine in intrebare? Daca da lasa-mi un ID in privat si vorbim mai multe dupa.

| MissADEEL a răspuns:

Iti las un mesaj privat. Te rog sa te duci in setari si sa permiti sa primesti mesaje de la juniori, din pacate inca am acest statut acum si altfel nu se poate. E in regula asa?

| NのON explică (pentru MissADEEL):

E perfect. ^.^ Poti trimite mesaj privat acum.