Întrebare recomandată | Daniel_Lupu_1997 a întrebat:

Salutare! Dacă fac activitate voluntară (asistent la un departament) într-o instituție publică și la finalul perioadei voi primi o adeverință semnată și stampilată de reprezentanții principali, aceasta este valabilă dacă o depun mai tarziu la CV? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Natural. Poti trece pe CV orice activitate platita sau voluntara posibila. Practic arati angajatorui prin istoricul civiului, experientele parcurse spre formarea ta profesionala.
Cheers

1 răspuns: