| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Tocmai ce am absolvit si trebuie sa ma duc la secretariatul liceului pentru a cere o adeverinta precum ca am absolvit pentru a-mi servi la angajare. Oare trebuie sa depun o cerere pentru a primi adeverinta? Sau o primesc pur si simplu?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Hello.Pai ar fi bine daca ti-ar da-o direct, dar depinde daca trebuie sau nu și semnătura directorului pe adeverință. Succes!

| Yurisa a răspuns:

Niciodata nu am depus cerere pentru a primi o adeverinta, deci nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa depui o cerere