| TaviRandom a întrebat:

Salutare, eu si varul meu vrem sa ne apucam sa facem o serie animata, el se ocupa cu animatia si eu il mai ajut la caractere si idei, doar ca nu ne vine o idee, cum sa numim aceasta serie animata, este gen actiune comedie (posibil si drama...) si sunt 3 personaje principale, si nu ne dam seama cum am putea sa numim seria, am vrea un nume unic care sa prinda la lume si sa sune interesant (fara chestii "intime" sau siropoase) daca ne puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

"Cei 3 netoți"
"Echipa de nebuni"
Sincer nu prea am idei.La asta trebuie să vă gândiți voi.

| Morphines a răspuns:

Despre ce este vorba? Voi trebuie să știți cel mai bine. Dacă nu dai detalii cu privire la acțiune, idei, n-am de unde să știu ce se potrivește și ce nu.

| TaviRandom explică:

Sunt 3 tipi, 1 este seful care succede la tot doar la visul lui nu, visul lui fiind parcoureoul, al 2-lea este un idiot care i-o vandut sufletul pentru o sabie oarecare si un pachet de biscuiti, si al 3-lea este un vrajitor al plajei, cei 3 se intalnesc afla de treaba cu sufletul bla bla bla, desigur o sa apara si mai multe pers chiar si cameouri din desene animate cunoscute...cam atat

| TaviRandom explică (pentru TaviRandom):

Desigur si aventura