| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, in legatura cu concursul dupa www.mp3fustangiu.com,cel cu premii(daca aduni un anumit nr de voturi), vreau sa stiu daca e pe bune, pentru ca nu vreau sa imi pierd vremea, va multumesc

Răspuns Câştigător
| Ciumegoo a răspuns:

E teapa! nu te mai chinui sa cauti voturi.am avut si eu cont si mai multi prieteni. Daca nu iti blocheaza contul cu siguranta nu o sa iti trimita premiul.Anunta-ti si tu prietenii ca sa nu mai piarda timpulk cu astfel de prostii

3 răspunsuri:
| Oana_Ioana_1995 a răspuns:

Dc nu ai cobtactat? eu dupa ce am acumulat puctele m-am dus la eie si cand s-a terminat sezonul am primit premiul incearca sa vb cu adminul

| ioanabubu a răspuns:

Sa stiti ca nu este teapa eu sincer am castigat un laptop si concurez earasi pe siteul www.mp3fustangiu.com asa am crezut si eu cand m-am inscris dar este pe bune dau premiile

| yourFanta a răspuns (pentru ioanabubu):

oh go on m-am lamurit cat este de adevarata treaba, am stran toate punctele si, nici naiba nu mi-a trimis email sau ceva, este o teapa, ma intreb ce castiga dca da tepe.