| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Il puteti considera pe VerginicaVacaGrasa un fel de Ion Creanga de pe TPU?
La ce scenarii are si prin ce intamplari a trecut cred ca ar putea scrie o carte de povestiri.
laughing)))).

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Are multă imaginatie. Probabil are si timp de asa ceva.
Poate vede aceasta intrebare si ne lamureste el mai bine.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate toate intrebariile mele sunt inspirate din realitate, nu exista nici un scenariu

| dullcat a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

E o diferenta intre inspirate din realitate si intamplate in realitate.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Adevărul doare în tot deauna frate. Și mereu vor fugi de el ca sunt conștienți de fapte făcute și prefera sa se ascundă sa minta sa fuga cât mai multe de Adevăr le este mult mai ușor sa dea vina pe alți.

| Drimmero a răspuns:

Bro, omul e prajit bine de tot, vrea doar sa para amuzant dar traieste in propria bula.

| VoidEternal a răspuns:

"Il puteti considera pe VerginicaVacaGrasa un fel de Ion Creanga de pe TPU?"
Nope.

| sammie a răspuns:

Ce întrebare...

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nu chiar ion creanga. Pana si acel om "făcea" " scenarii" mai. usor de crezut