| Gomoana_Ana_1981 a întrebat:

Salutare la toată lumea vreau să întreb ceva daca cineva ii judecător și stau in chirie poate să îmi facă dosar penal daca nu are dovezi! Mulțumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca eu sunt judecator in Constanta iar tu stai cu chirie in Baia Mare, ce treaba am eu cu tine?
Ce intrebare imatură!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are absolut niciun sens intrebarea ta. Da chiar niciunul.

| Dismally a răspuns:

Cine si pentru ce? Judecatorii nu fac dosare penale.

| VoidEternal a răspuns:

Deci stai sa vedem daca am înțeles. Dacă cineva e judecător, iar tu stai cu chirie, poate să îți facă judecătorul dosar penal, fara dovezi?

Mai întâi raspunde-mi la întrebarea asta:
Dacă o bicicletă are roti, iar în pădure cântă privighetoarea, produsul intern brut al României o să crească sau o să scadă anul viitor?