| XxELOKxX2013 a întrebat:

Salutare la toti ma numesc darie si as vrea sa va intreb ceva v-ati simti mai bine langa mama sau tata

Răspuns Câştigător
| Arianaaa33 a răspuns:

Depinde ce simti tu!
eu sincer, as alege-o pe mama. chiar daca ii ubesc pe aman2 la fel de mult! deoarece sunt fata, si pot vorbi cu ea absolut oricehappy

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

La bunici

| Cretaker a răspuns:

M-as simti bine langa mă-ta.

| bianca154 a răspuns:

Langa amandoi. eu as da orice sa-l mai am pe tata in viata.dar nu se mai poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama este divortata de tata si este de o religie foarte tampita,, martorii lui Iehova,, iar eu sunt la tata.Da ...langa tata ma simt relativ bine dar ma refer asa in general iar langa mama nu prea, mai deloc... funda?