| vulcan86 a întrebat:

Salutare lume! sunt nou aici... care e treaba cu "funda"?!?!?!?!?! sa ma lumineze si pe mine cineva, va roooog...

Răspuns Câştigător
| lolium a răspuns:

A da funda inseamna a alege raspunsul catigator la intrebarea pe care ai pus-o, adica pe acela care ti-a placut cel mai mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda se acorda unui raspuns care este considerat cel mai bun, un raspuns castigator, valoreaza 100 de puncte si la intrebarile postate de tine se acorda din dreptul raspunsului ales de tine drept castigator.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#16
FUNDA?