| Dany3103 a întrebat:

Salutare, dupa ce bag codul de securitate la wireless, imi apare "Possible network security key mismatch" am tot cautat pe net dar nu am rezolvat, daca e cineva amabil sa ma lumineze si pe mine straight face

1 răspuns:
| YoMihai a răspuns:

Routerul de la care ai parola..s.ar putea sa fi fost deconectat/tras din priza sau pur si simplu stricat. funda?

| Dany3103 explică (pentru YoMihai):

Nu e nici tras din priza nici stricat uneori imi merge uneori imi apare problema de mai sus.