| nobodyLikesMe a întrebat:

Salutare. Mai este cineva care la 23 de ani este singur la propriu si figurat? Care nu are abilitati de comunicare cu cei de langa el? Care intotdeauna a fugit de evenimente sociale? Care la evenimente sociale a fost intotdeauna singur?
Merci de ajutor.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Despre ce eventimente sociale este vorba?

| nobodyLikesMe explică (pentru VadTot):

In ultimul timp chiar si petrecerile cu prietenii.

| VadTot a răspuns:

Salutare Prietene.
Probabil tot ce ti se intampla acum se datoreaza copilariei tale care a fost una nu tocmai fericita. Probabil ai avut foarte multe greutati sau ceva in trecutul tau inca iti umbreste prezentul iar daca nu te schimbi viitorul tau va fi ca n prezent! Tot ce ai de facut este. sa ti uiti trecutul si sa incerci sa fii mai Activ in prezent.~! Trebuie pur si simplu sa accepti tot ce a fost in trecutul tau si sa l lasi deoparte! Incearca sa ti faci prezentul cat mai frumos si Viitorul tau va fi asigurat!
Decat sa vii pe aici si sa te plangi ca ai probleme de cumunicare smd. Mai bine incearca si cauti o rezolvare problemelor! Nimeni nu te poate ajuta mai mult decat vei putea tu insuti!
Succes!

| nobodyLikesMe explică (pentru VadTot):

Merci, asta acum am inceput sa fac sa repar cei stricat la capatana mea. Eram doar curios daca sunt doar singur sau mai sunt si altii in locul meu pentru a putea trece impreuna peste greutatihappy

| VadTot a răspuns (pentru nobodyLikesMe):

Cu siguranta ca mai sunt.Dar poate nu au curajul de a recunoaste asta!
Iar la capatana ta ...eu cred ca nu i nimic stricat!
Mai degraba ai nevoie de o schimbare!
succes!