| Atotstiutorul a întrebat:

Salutare, peste drum de casa mea se afla o gradinita un after school... ceva, am balcon cu deschidere mare intrebarile mele sunt:
Pot sa stau in jucaria goala in casa chiar daca ma vad parintii, copiii?
Pot sa stau in jucaria goala in casa cu balconul deschis chiar daca ma vad parintii, copiii?
M-ar interesa ce pot sa patesc legal si NU moral.

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul explică:

Exemplu de raspuns prost, intrebarea era alta daca eu intreb altceva. de ce dracu nu raspunzi la intrebare, la subiect? Dece?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Pedofilul în viață să porti haine bolnavu dracu nu lasa copii ăia cu traume.

| Atotstiutorul explică (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Sunt fata si am 17 ani aproape 18, cretinule...iesi acasa.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Ca ești fată sau băiat copii aia nu trebuie săte vadă goală ca ai tu chef sa umbli goală și dacă ești fată așa cum zici asta nu însemna că dacă ești fată poți sa umbli goală în fata la copii este cea mai proastă scuză ever sa zici ca ești fată și ca poți umbla goală în fața la copii și mai ai și 18 ani da degeaba așa că ieși și educăte.

| Caro34 a răspuns:

D-soara dezbrăcată, ar fi decent să rămânem oameni! Cine te vede, va rămâne cu o impresie urâtă despre tine, apoi va explica detaliat totul fiindcă barfa-i la mare preț și nu știi cine, cum sau ce va face și e păcat sa-ți strici imaginea publică pentru niște nebunii. Acum ești tânără, dar știi ce va fi în viitor? Vei avea și tu copii; ce vor zice despre tine? Ti-ar plăcea să-i vezi făcând așa ceva când sunt atâția în jurul lor? Nu pedeapsa trebuie să te sperie ci calitatea ta ca om în societate! Ar trebui să ne păstrăm valoarea cu care am venit pe lume; e singura care ne diferențiază! happy