| ingerultau88 a întrebat:

Salutare, Stie cineva de ce nu ma pot connecta pe Chatul Mobil Cuplu.eu? Am fost banata scriind gen Glin si nu stiu cum as putea sa intru inapoi, nu inteleg motivul de ce m-au dat afara si sunt trista, eu ma jucam jocuri gen trivia acolo si mai vorbeam cu persoane

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga vpn si gata.

| ingerultau88 explică:

Salut, multumesc de raspuns, am reusit sa intru, si am discutat acolo cu Admin-ul, mi s-a zis ca am scris cuvinte obscene pe canal, si este interzis... si cand am folosit o aplicatie vpn am primit iar glin si m-au dat afara, acum mi au sters banarea acea, va multumesc.