| andrei1992 a întrebat:

Salutare....sufar ca un caine.Sunt intr-o depresie de care simt ca nu mai pot scapa.De curand am aflat ca imi voi pierde locul de munca, locuiesc intr-un oras mic si nu prea am perspective.Familia mea are o situatie materiala modesta iar imd vine iarna. Locuiesc cu mama si cu sora si sunt constient ca daca nu mai lucrez ne va fi foarte greu.Am 20 de ani si am numai ganduri negative in minte,nu gasesc in mine nici o calitate am impresia ca nu sunt in stare de nimic.Din cauza conceptiilor gresite,pana la varsta asta nu am reustit sa imi fac o prietena vreodata, si acesta fiind un motiv pentru care am intrat in aceasta depresie.Sunt aproape sigur ca nimic bun nu se va intampla in viata mea.Trece timpul iar eu tot singur sunt.Probabil o relatie m-ar mai linisti putin.Problema este ca nu gasesc si nu cunosc o fata cumsecade, pe care sa nu o intereseze numai banii.Sunt constient ca daca nu am situatie materiala buna sansele mele de a-mi gasi o partenera tind spre zero.Chiar nu stiu ce pot sa fac sa ies din acesta situatie.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiete... la capsunarit cu tine! Iti recomand Olanda sau belgia, ca in Italia si Spania s-a cam nasolit treaba. Asta daca nu ti-e lene sa muncesti cinstit si pe bani!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Din ce oras esti?

| Gogu06 a răspuns:

Ia uite, deja ai agatat, o fata *** laughing, nu mai sta, sari pe ea. Are si nume frumos, Letitia. Poti sa o alinti Titzi. Ai grija sa nu fie vreo nimfomana sa te vad ca pe taximetristu ala violat cu cutitu laughing))

| Euletitia a răspuns (pentru Gogu06):

Stai calm, nu e vorba ca m-a agatat. Numai la prostii se pot gandi pustii de 12-13 ani de pe TPU. Principala lui problema era lipsa jobului, nu? Daca este din orasul meu, stiu cateva oferte de locuri de munca si i-as putea da niste numere de telefon sa ia legatura cu angajatorii. O fac doar ca sa-l ajut. Si, in plus, nu Letitia e numele meu. Si nu-ti permit sa ma jignesti: nu sunt nimfomana si nu violez pe nimeni, prostule.

| Gogu06 a răspuns (pentru Euletitia):

Si daca te jignesc ce? ai primit vreun premiu nobel, esti vreo angelina jolie, printesa margareta. Si nici nu te-am jignit. Cand te-ai bagat in seama cu "Buna! Din ce oras esti?" exact ca o disperata dupa... ai dat impresia. Puteai sa spui, salut ma numesc X si vreau sa te ajut, zi-mi din ce oras esti. Nu e vina mea ca lasi loc de interpretari papusa.

| Euletitia a răspuns (pentru Gogu06):

Nu e cazul sa faci tu interpretari la raspunsurile mele, ok? NU iti era adresata tie intrebarea, nesimtit bagacios ce esti.

| Gogu06 a răspuns (pentru Euletitia):

Ma gandeam ca poate iti place in grup

| Euletitia a răspuns (pentru Gogu06):

Lasa-ma, ma, in pace, nesimtit bagacios ce esti.

| Gogu06 a răspuns (pentru Euletitia):

Hai ca si tie iti place, puslama mica

| Gogu06 a răspuns (pentru Euletitia):

Daca stai in troaca te mananca porcii stii vorba aia, asa ca, eu te-am lasat, PA

| Euletitia a răspuns (pentru Gogu06):

Nu sunt puslama mica, am mai multi ani decat tine si cu totul alte preocupari decat ale tale, asa ca inceteaza odata, ok?

| andrei1992 explică:

Nu e cazul sa va certati aici...