| Steven100 a întrebat:

Salutare TPU, Adobe Flash Player-ul de pe Mozilla se blocheaza foarte des.E din cauza ca am Windows 7 pe 64 biti? Ar fi mai bine sa instalez Waterfox?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai de ce deschizi mai multe taburi odata? Ai cumva ''avion''? Inchide toate programele care le ai deschise : yahoo messenger, skype, utorr3nt...si apoi in browser deschide doar un singur tab si anume cu jocul fara sa ai si video deschis...si altele. In felul acesta nu mai ai crash.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Se blocheaza altceva la tine! Adobe nu se blocheaza! Nu este de la windows. Da detalii despre ce anume se blocheaza, pe ce site, daca se incarca video...etc.
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Steven100 explică (pentru neluL):

Apare scris Adobe Flash has crashed si se inchid toate videourile si jocurile deschise atunci pe Firefox.Dau reload la pagini si dupa 5-10 minute apare din nou mesajul.

| neluL a răspuns (pentru Steven100):

Pai de ce deschizi mai multe taburi odata? Ai cumva ''avion''? Inchide toate programele care le ai deschise : yahoo messenger, skype, utorr3nt...si apoi in browser deschide doar un singur tab si anume cu jocul fara sa ai si video deschis...si altele. In felul acesta nu mai ai crash.