| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si nu am prieteni sau viata sociala.Sunt foarte trist si am nevoie sa vorbesc cu cineva, sunt foarte singur nu am pe nimeni.Ca orice poveste a unui om ca mine in copilarie aveam asa de multi prieteni eram foarte fericit si ma sinteam bine.Aceste lucruri s-au sfarsit imediat dupa ce am inceput liceul.Am devenit inchis in mine mai timid ca oricand.Multi dintre prieteni mei au plecat in alte colturi ale tari, alti nici pe strada nu mai ma recunosc si acest lucru doare foarte tare exact ca o durere fizica, insuportabila, alti nici macar cererea de prietenie pe Facebook nu o accepta.La inceput ma gandeam ca nu o sa fie o problema asa de mare.Dar in timp s-a agravat foarte rau.Doar cand ma uitam pe Facebook si vedeam colegii de clasa pe afara, distrandu-se imi venea sa plang uneori chiar o faceam.Si nu sunt o persoana deloc rea adica nu injur,nu beau,nu fumez,sunt de treaba,la,sunt la locul meu,intodeauna incerc sa ajut, oameni din jur crezand ca se vor uita si la mine odata, colegii cand au nevoie dar ii ajut dar degeaba ca doar pentru asta vin la mine.Aceasta singuratate ma afecteaza foarte mult, inainte imi placea sa invat, acum mi-a pierit cheful de absolut orice si sunt tot timpul trist.Ma integrez foarte greu, incerc sa cunosc persoane noi dar nu reusesc, pur si simplu nu reusesc.Imi este foarte greu si va rog am nevoie de ajutor, sa vorbesc cu cineva.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca ajungi la nivelul maxim in jocul asta si vei reusi sa iti rezolvi toate problemele. http://en.wulin.webzen.com/

| justanotheruser99 a răspuns:

Ok... deci pentru inceput imi pare rau, iar daca ai nevoie de un prieten cu care sa vorbesti, ma ofer. Imi place sa ajut. PS: sunt un bun ascultator. happy

| LilPeep a răspuns:

Im in da same boat dawg if u wanna talk hit me up