| Onose_Iulian_1997 a întrebat:

Salutare TPU, am castigat recent niste tricouri de la Ursus si as vrea sa stiu daca transportul il suport eu sau ei.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Expedierea premiului se va face prin curier prin grija directa a Agentiei in termen de 40 de zile lucratoare de la revendicare.
Organizatorul va expedia premiul catre castigator la adresa de contact completata de castigator in intermediul linkului de revendicare.
In situatia in care potentialul castigator nu va fi gasit la adresa indicata iar premiul nu ii poate fi predat de catre curier la prima vizita a acestuia, curierul va lasa un aviz de informare,
mentionandu-se numarul de telefon la care acesta poate fi contactat. Potentialul castigator are obligatia de a contacta curierul in termen de 24 de ore de la momentul avizarii. In acest interval, predarea premiului catre castigator va fi gratuita.
In situatia in care potentialul castigator nu contacteaza curierul in intervalul mai sus mentionat, reexpedierea sau redirectionarea premiului la o alta adresa se va putea face prin curier, insa exlcusiv pe cheltuiala participantului."

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu am citit regulamentul concursului si nu stiu daca scrie acest lucru, insa normal ar fi ca transportul sa fie suportat de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste regulamentul concursului. Acolo scrie daca tu sau ei. Normal ei ar trebui sa suporte costurile transportului.