| StefanNumeDeCod a întrebat:

TPU, as vrea sa stiu si eu ceva despre acele tricouri pe care ti le ofera TPU daca ai primul loc.cm vin? Trebuie sa platesc transportul? sau e o inselare?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
concursul in castigarea tricoului, este cat se poate de real, si nu trebuie sa platesti nici tricoul si nici transportul..trebuie sa fii pe primul loc pana la miezul noptii cu cele mai bune raspunsuri de calitate si nu date la vrajeala, deci sa fie calitativ/nu cantitativ. apoi daca vei termina ziua pe prima pozitie, vei primi un mesaj de la admini.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti si, daca vei fi Campionul zilei, chiar il vei primi.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Este adevărat.Să îți explic cum stau lucurile.
Îți menți scorul pe locul 1 până la 00:00 noaptea.
Pe la sfârșitul lunii, prin 25-26, vei primi un mesaj cu e-mail-ul cu care te-ai înregistrat, de la Cristina, o admină de pe TPU, îți va cere niște date pentru a putea să le trimită, vei trimite un mesaj la contact ( www.tpu.ro/contact ), cu datele tale.Îl vei primi la începutul lunii.Nu plătești nimic.
Citeşte mai multe informaţii,
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Mult Succes!

| Yasmin875 a răspuns:

E gratis si da trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri într-o zi.

| Own3r a răspuns:

Stai chill. Nu se plateste nimic. Doar sa fii pe prima pozitie pana la 24:00
Si cu raspunsuri bune happy