| SilviutaPisicuta1 a întrebat:

Am doua intrebari pentru voi happy, sa raspundeti cat mai sincer, si mai complex, in detaliat.
1. Ce ati face daca azi ati afla ca maine veti muri? Cum va veti petrece ultimele zile din viata. Ce nazbatii veti face?
2. Daca veti afla ca veti fi presedinte pentru o zi.ce planuri de schimbari aveti? Ce veti face nou?
Nu uitati sa raspundeti cat mai complex, si detaliat. Cele mai bune raspunsuri FUNDA happy

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

1. Le-as spune parintilor, mi-as lua ramas bun si as face dragoste toata noaptea.

2. Sa fim realisti intr-o zi nu reusesti sa faci nici o schimbare la nivel de tara. De aceea mi-as petrece toata ziua citind secrete de stat si facand poze cu cei de la presedintie.

Sper ca asta nu ti-i tema de acasa, cerandu-ne un raspuns cat mai complex.

| SilviutaPisicuta1 explică (pentru 393Dan):

Nu e tema de casa...adica ce tema ar fi asta big grin dar am vrut doar sa vad cum ganditi voi.

| 393Dan a răspuns (pentru SilviutaPisicuta1):

Tu ce ai face? daca ai muri maine sau vei fi presedinte pentru o zi?

| CdeMetal a răspuns:

1.Aș da o ultimă labă
2.Aș sta degeaba.