| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, am un samsung chat322 si am intrat pe un site(mobile9) si am vrut sa iau niste jocuri pentru acest telefon, am selectat exact aceasta marca am tras jocul in pc si din pc l-am bagat in telefon, dar nu merge.Atunci cand dau sa intru in joc imi apare aceasta chestie:Fisierul JAR depaseste dimensiunea maxima.Si orice joc as baga imi arata chestia asta.Imi poate explica cineva de ce imi face asa si memorie pe tel am si la fel imi face si daca il bag pe card si cardu meu este aproape gol

2 răspunsuri:
| jelerudariuspati a răspuns:

Baga instalarea jar pe mobil/fisierul de instalare si instaleazal
nu ba ga doar fisierul instalat, pe pc in tel

| jelerudariuspati a răspuns:

Sau intra pe mobile 12