| DaimlerAG a întrebat:

Ce se intampla cand iti repeti anul la facultate? Materiile la care ai luat examenul se recontracteaza? Recontractarea costa acum? Trebuie sa ma reinmatriculez? (un carnet nou de student)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea ar trebui sa-ti puna la dispozitie pe site-ul aferent un regulament care sa precizeze tot ce e necesar.
Mai mult, ar trebui sa contactezi secretariatul. Nu e la fel pe la toate facultatile. La asemenea probleme nu intrebi pe TPU.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te inscrii din nou si cat mai repede, materiile la care ai luat se echivaleaza