| Kreisegger a întrebat:

Este adevărat că peste 90% din bărbați se uita la filme(normale) doar pentru a se uita la "corpul" actritelor(femeilor care joaca in acel film)

Nu stiu de ce? Dar simti-am nevoia sa spun asta...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand vedem filme pentru adulti da,dar cand vedem filme normale cred ca vrem sa vedem filme cu un anumit mister, o poveste, actiune, drama, groaza etc https://www.cinemagia.ro/filme-mister/voturi/

| Freya1 a răspuns:

Nu cred.
In general barbatilor le plac filmele si mai ales cele de actiune si sunt sigura ca daca ar vrea sa se uite la corpul unei actrite si-ar pune un film por.no mai degraba dar nu ar rata actiune unui film de dragul de a se mira de fundul unei actrite.

| LoveSleep a răspuns:

Da, ai dreptate. Așa se și votează filmele pe imdb, de exemplu.
Uită-te și tu cum sunt situate:
1. Închisoarea îngerilor (1994)
2. Nasul (1972)
3. Nasul II (1974)
Cu cât mai bune sunt femeile din film, cu atât mai sus sunt filmele în top.

| MihaiNicu23 a răspuns:

POate e adevarat, eu nu fac asta eu privesc filmul mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Chiar daca 10 femei intr-un film tot nu ma intereseaza fizicul, ci interpretarea. Si nu sunt ipocrit. Daca vreau sa ma bucur de fizicul femeilor accesez un site dedicat filmelor pentru adulti.