| Mihailescu_Dragos_1997 a întrebat:

Salutare TPU, mi-am descarcat de ceva timp pe telefon "Tinder" si-mi tot apar notificari ca ma place o persoana, dar problema e in felul urmator, cand incerc sa iau contact cu acea persoana in dreapta la conversatii imi zice: Gliseaza cand creezi o compatibilitate cu alti utilizatori, acestia vor aparea aici unde le poti trimite un mesaj, e posibilitate de vreun glitch sau trebuie sa platesti!? Multumesc anticipat. ( OFER FUNDA! )

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Poti sa vorbesti NUMAI daca si acea persoana iti da like si apoi poti vorbi. Daca vrei sa trimiti direct mesaje, trebuie sa platesti.
Personal am intalnit numai nebune, proaste si panarame. Daca tu asta cauti, bafta! P.S. Cele proaste nu sunt frumoase! big grin