| octha a întrebat:

nici nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea astalaughing! ar trebui o categorie numita hackerilaughing! sa incep problema mea. am primit mail de la o fata (sper sa fie chiar ea cea care scrie), in care zicea ca e din Dackar, si ca acolo e razboi si ea e refugiata.mi-a trimis 2 poze cu ea, i-am trimis si eu 2 poze,si azi mi-a mai trimis un mail, in care zicea ca tatal ei(acum e mort)i-a lasat mostenire 8, 6 milioane de dolari.acum a zis ceva de genu ca sa transfer eu banii ei la mine pe cont,si sa o ajut cu bani sa plece din tara de acolo. voiam sa intreb daca se da numarul contului de banca,
ce poate sa faca pana si un hacker performant daca il stie?
mentionez ca nu am niciun cont deschis la nicio banca,si chiar daca as avea,e gollaughing.dar nu sunt atat de prost incat sa il dau.
mai exista varianta ca ar utea ea sa imi umple contul, ceea ce ma pune in dificultate cu problema banilor, daca nu sunt furati prin alte "fraieriri" de genul acesta.
astept un raspuns complet.

5 răspunsuri:
| st3fDub a răspuns:

Salut!
De unde si pana unde Dakar in Egipt? Dakar e capitala Senegalului din cate stiu eu si nu e zona de conflict deci...De asta prospera astia, de pe urma celor ca tine, care pun botu' la orice vrajeala gen Ai castigat un iPhone, al 99999-lea vizitator sau tot felul de mail-uri de la dubioase.Stii vorba aia cine nu beleste ochii beleste...Ai grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face mişto de tine, mămică.

| octha explică (pentru anonim_4396):

Pai avand situatia data in care se afla Egipt-ul nu cred ca face mistotongue(asta daca e sa fie cu adevarat de acolo si sa fie ea acea persoana) cat despre intrebarea mea conteaza si pe viitor, nu numai pe momenttongue.tu stii ce se poate intampla cu contul tau daca afla careva numarul de cont?

| anonim_4396 a răspuns (pentru octha):

N-am de unde să ştiu eu.
Pune şi tu întrebarea la Legislaţie, că aici intră prea mulţi inepţi ca să te ajute la ceva.

| Clauvdgg a răspuns:

E clar ca face misto.
nu cred ca proceda ea asa cu un strainwinking