| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor.Am si eu o nelamurire.La orange e o oferta acum la cartela prepay. Daca cumperi o cartela prepay pana la 31 august 2010 adica azi, primesti credit dublu la activare.Eu am activat cartela azi.as vrea sa stiu daca mai primesc bonus-ul de 4E daca in regulamentul de pe site de la ei zice ca "pana la 31 august 2010". Astept raspuns happy

1 răspuns:
| 288474 a răspuns:

Din ce aminteles eu creditul dublu e valabil doar pentru simul pre pay gratuit si doar pentru anumite valori reincarcate (4 6 si 12 parca)