| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare tuturor,
Cunoasteti vreo platforma in care se pot strange donatii, ajutor reciproc?
Spre exemplu,nu avem bani sa cumparam ceva anume si cerem ajutor la un anumit numar de donatori pentru a face rost de acei bani, apoi tu la randul tau, donand ajutand alta persoana si tot asa, astfel adunandu-se mai mult bani de la mai multe persoane.
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

GoFundMe, însă, lumea donează numai pentru cauze populare

| Catrice a răspuns:

Parca mergea și pe Facebook asta thinking

| Mirel4412 a răspuns:

Se numeste cheta si se face intre prieteni, oamenii nu o sa fie niciodata asa de buni incat sa primeasca bani dupa sa doneze la randul lor.