| Duhovnicul a întrebat:

Cunoasteti persoane transgender? Ce parere aveti despre ele?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu cunosc si putin imi pasa de ele.

| sublime89 a răspuns:

Nu cunosc personal pe nimeni, dar urmaresc pe youtube canalul unei astfel de persoane, si nu pot sa zic ca exista vreo diferenta intre ei si ceilalti oameni la modul de gandire.

| aumih16 a răspuns:

La urma urmei stii cum este cand nu te simti bine in pielea ta cam asa se intampla ajungi la o varsta la care ajungi sa iti pui intrebari despre sexualitatea ta si atunci nu ai ce faci

| petre059 a răspuns:

Nu cunosc, dar nu ma deranjeaza!

| Yeefuckinghaw a răspuns:

Mă cunosc pe mine însumi, deci, nu am nimic împotriva persoanelor trans. Fiindcă sunt una, îi înțeleg oof