| deffect a întrebat:

Salutari...am avut un vis ciudat.Eram in acasa si mama vine langa mine cu tata(pare mi se), mama plangea si am intrebat-o de ce plange si mi-o zis ca a murit bunicu`. Oare ce inseamna? Multumesc.

4 răspunsuri:
| scumpikkk a răspuns:

Eu nu cred ca visele au o semnificatie, omul trebuie sa viseze daca nu innebuneste sau?tongue

| deffect explică:

Multz`am all:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca atunci cand visezi pe cineva mort, ca i-ar fi murit moartea.

Dar pentru un alt raspuns poti citii aici
http://www.dictionarviseonline.ro/interpretarea_viselor_litera_m4.htm

| anisoara_7796 a răspuns:

Inseamna ca bunicul tau degraba nu o sa moara.mai are de trait mult si bine.