| Relic a întrebat:

Buna seara TPU!
mi se intampla o chestie foarte ciudata. in ultimele 5 minute m-a sunat numarul 021 2525 0915 de 3-4 ori. cand raspund se aude biiiip... biiiiip... si cand am sunat inapoi imi zice numar incorect. wtf? stie cineva cv?

Răspuns Câştigător
| FuriaGogoasei a răspuns:

Numar probabil de la un call center, are redirect catre un numar inexistent si d-aia nu poti suna inapoi sau e blocat din centrala.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numarul a fost inchis. Am sunat si eu si face bip. Eu am minute nelimitat in orice retea.

| K0sti a răspuns:

Vezi cum ramai fara bani...

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Probabil e vreo setare la vreun robot care te suna poate fi o eroare tehnica