| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Am o mică mare problemă.Mie nu îmi crește barbă, mai nimic pe obraji..am locuri unde crește ceva și locuri unde nu crește nimic..sunt trecut de 20..Am căutat pe internet ceva, dar majoritatea articolelor spun că barba e genetică:/

Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Păi da, barba chiar e genetică. Nu-ți fă griji că nu-ți crește barbă, fiindcă nu așa pari mai matur, ci prin atitudine și comportament. Degeaba ai barbă de un kilometru dacă te porți ca un copil de 10 ani.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bună, depinde de glanda fiecăruia.
De exemplu prietenul meu are app 30 de ani și nu are par pe corp.
Unii au par
Alții nu
Poate fi și o problemă hormonală dar cred ca nu ai de ce sa îți faci griji.

| 1231242 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Hei!

Poate amicul tău se epilează.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru 1231242):

Nu, nu se epilează. El chiar nu are par spate sau abdomen. Decât în zonele necesare happy