| DamaryRocha a întrebat:

Salutari! Cum pot baga poze din telefon in calculator fara cablu de date si fara nimic. Adica doar asa, prin ceva!

3 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Nu-mai prin Bluetooth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dropbox, taica! Pe ce lume traiesti?
Ia fugi tu si downlodeaza programul asta, e free si e wonderful. Atat pe telefon cat si pe calculator, si ai 2 giga de date de transferat printr-un simplu click. Plus ca ramane si pe server ca back-up, poti tu sa il accesezi de oriunde din lume, sau sa dai linkurile share la prieteni in publicmode, sa se bucure si ei de datele (a se citi filmele) tale.
PS. Da-mi pe mesaje adresa ta de mail, sa iti fac o invitatie, ca la fiecare invitatie confirmata mai primesc 100 de mega bonus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar pe telefon cum il pot baga?