| danycsbraila a întrebat:

SaluTari La toata Lumea as Dori sa ma ajutati si pe mine cu aceeasta intrebare cand intru in pc si imi deschid lista mea de mesenger trebuie sa dau accept la persoanele pe care le am in lista de ce oare? (mai mult)

1 răspuns:
| mrsolo a răspuns:

Probabil ai ajuns la limita maxima de prieteni acolo unde iti zice sa scoti pe alticineva ca sa poti sa bagi o persoana , cat despre primul id , probabil cineva tzi-a trimis niste contacte (persoane) stai linistit chestia acea cu acceptul va disparea in timp !