| LeZ a întrebat:

Cum fac sa-mi sterg toate persoanele din lista mea de mesenger?

5 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai le selectezi pe toate apoi dai clic dreapta si dai delete si yes. Ca daca le stergi pe rand iti ia mult timp. Ca sa ii stergi pe rand faci clic dreapta pe persoana care vrei so stergi si dai la fel delete si yes.
PaPa pUp.

Răspuns utilizator avertizat
| daniella9805 a răspuns:

Ii selectezi pe toti, dai clik dreapta si dai deletetongue
sper sa iti fiu de ajutor te pup:*

| alex_5091 a răspuns:

Simplu,dai delete laughing)))

| LeZ explică:

Ma eu am peste 1000 si am mesenger 9 dar nu merge deloc sa-i sterg decta cu lick sau cu delete de pe tastatura dar imi va lua o eternitate!