| redutzu a întrebat:

Salutari, nu știu dacă am decât bine categoria daar... Am dat din greșeală mesaj unei persoane pe Facebook, decedate și am șters conversația, nu am aceasta persoana la contacte, am blocat-o pe meess și pe Facebook. Oare mai vede mesajul?
Că nu s-a trimis că dacă nu mai are nimeni contul persoanei respective numai când se va conecta va vedea. Voi ce spuneți?!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Persoana decedata sigur numai poate vedea mesajul, familia ei daca mai are contul persoanei decedate activ o sa vada mesajul, dar de unde sti ca a decedat sau cine ti a spus ca persoana căreia iai trimis mesajul este decedata? Si tu cunosteai persoana cand traia? Sau cum ai ajuns sa trimiti mesaje unei persoane ne cunoscute, era femeie sau barbat persoana care a decedat? Si in mesaj ce i ai scris?

| AnuelAA a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sa mori tu ca persoana decedata sigur numai poate vedea mesajul

| redutzu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Văzusem o știre că era de aici din comuna, ca vazusem asta.si.mai exact îți explic.omeneste n am de ce sa vă mint. Mă uitam.pe.mess din comv mai vechi având în 2013 Facebook u am dat prin conv zi am vrut sa vad când am vb ultima oară cu pers respectiva am vrut sa apăs pe mesaj și am apăsat pe butonul de apreciere din conversație, bineînțeles din neatenție. și de astă am spus

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce mai conteaza daca vede mesajul sau nu? Daca nu a desemnat pe nimeni sa se ocupe de contul personal(ai optiunea aceasta), stai linistit ca nu va vedea nimeni. Ai sters conversatia si ai blocat-o crezand ca vine sa te bantuie? laughing

| redutzu explică (pentru dullcat):

Aa nu, daar mă simt de ceva timp într-o depresie și dacă ai avut, și dacă n ai avut nu îți recomand. orice lucru care este perfect normal depresia face că acel lucru sa fie rău, serie de gânduri, rele și chinuitoare.

| ReddY25 a răspuns:

Îmi place nick-ul tăulaughing
În altă ordine de idei, poți sta fără griji