| Budala_Alex_2000 a întrebat:

Daca trimit unei persoane mesaje pe Facebook si il citeste si dupa sa sterg mesajul din telefonul(calculatorul) meu dar sa fie sters si din telefonul persoanei caruia i-am trimis mesajul, este o solutie prin blook sau alte solutii prin care sa sterg mesajele din telefonul meu si din telefonul persoanei respective? Si daca da va rog spuneti-mi

4 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Nu mai trimite mesaje de care o sa iti fie rusine si inchide telefonul la betie, doua sfaturi nepretuite.
Nici prin block nici prin stergerea mesajelor nu o sa dispara din telefonul celeilalte persoane, bafta happy

| Budala_Alex_2000 explică (pentru SomeBody12425356):

Nu eu vreau doar sa sterg Facebookul de tot si sa nu mai aiba nimeni mesaje cu mine

| SomeBody12425356 a răspuns (pentru Budala_Alex_2000):

Mesajele o sa ramana dar nu o sa mai apara numele tau (daca imi aduc aminte bine, o sa scrie "Facebook user")

| Lostlyric a răspuns:

Mai bine ti-ai sterge mintea si ai rescrie totul intr-o alta forma.