| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Sunt curios, băi ăștia la iumor, e pe bune, adică jurații nu au idee dinainte de cine va urma și ce va face? Vin tot felul de oameni, care nu au legătură cu showul, voi ce spuneți?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Se face inițial o preselecție de către producător. Nu intră orice neavenit în concurs cu jurații.
Dintre cei preselectați se intră aleator și jurații nu știu cine va urma.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Totul în emisiunea aia e făcătură, multi din concurenți sunt plati de cei de la Antena 1 sa vină acolo sa se facă de râs, așa a fost în cazul unui tip Freaky Boy care era platit sa joace un rol de om cu probleme de socializare, a povestit despre asta in mai multe clipuri făcute de el pentru a clarifica situația și să spună că totul a fost regizat.

| Georgexyz99 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Cont fake facut tot de psihopatul de Felipe

| HadesSs a răspuns:

Nu e live, deci poate fi regizata treaba, ei stiu ca mai sunt si de astia adusi pentru show care n-au nici o treaba cu umorulhappy