| HaZaNiLiLo a întrebat:

Saluut!kisskisskissAm la telefon un card de 2gb si cand fac poze, pozele NU se salveaza pe card.Intrebarea mea estebig grine ce nu mi se salveaza pozele pe card si ce pot face sa mi se salveze pe card? Raspunsuri urgente vaa roog!

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Intra la: camera foto/setari/memorie in uz (sau utilizata, depinde de telefon) si selectezi sa fie utilizat cardul de memorie, apoi salvezi schimbarea si gata, ar trebui sa mearga. Bafta!

1 răspuns:
| HaZaNiLiLo explică:

Multumesc! Chiar m-ai ajutat foarte mult! happy