| Alecsaandrra a întrebat:

Am LG optimus iar daca nu am card in el nu pot sa fac poze zice "inserati card sim". Cum setez sa mi se salveze pozele in telefon si sa pot sa fac si poze?
Nu cred ca nu merge straight face idei?

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Presupun ca nu mai ai memorie pe telefon. sterge ce nu ai nevoie sau muta tot ce ai pe telefon in memoria card spre exemplu muzica asta daca vrei sa faci poze fara card in el sau mergi la setarile camerei(deschizi camera si presupun ca ai optiuni) de acolo seteaza sa iti salveze poze/video pe card asta in cazu care vrei sa faci poze cand ai cardul in telefon, altfel presupun ca o sa le salveze automat pe memoria telefonului.

| LoLiTaa13 a răspuns:

Intră la setările camerei. big grin

| Wlady099 a răspuns:

Intra la setari....sau cand deschizi camera foto tot la setari ai unde poti salva...in card sau telefon..si selecteaza acolo happy happy