| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Saluuut! happy
Pe 11 noiembrie este ziua mea si dorinta mea ar fi sa merg la Asociatia Max Dog. Vreau sa donez niste bani si hrana(banii i-am strâns eu).
Chestia este ca noi suntem cu inmormantarile (40 de zile si ziua mortilor). Mama a zis ca nu crede ca o sa mergem dar nu se stie.Eu chiar vreau sa merg acolo.Ador câinii si am dat fiecare banut sa strâng acolo. Urmăresc postările pe Facebook si chiar vreau sa vad asociatia.
Ziua mea ar veni într-o miercuri iar eu as vrea sa mergem sambata.
Cum sa o conving pe mama, as vrea un raspun mai sigur.
Multumesc!
Ofer funda răspunsului care merge!

1 răspuns:
| glowdark12 a răspuns:

Buna esti nascuta in aceiasi zi cu mine adica 11 noiembrie, bun uite ce trebuie sa faci sa ii spui ca acel lucru pe care tu ti-l doresti este cel mai important lucru din viata ta si vrei sa ajuti niste suflete nevionovate care in nici un caz nu au ce cauta acolo. Sper sa iti indeplinesti visul!