| Saraaaa_6669 a întrebat:

Cum sa`mi conving mama sa ma lase in tabara la mare? ea zice ca nu are bani, fiind cadru didactic... ea vrea sa mergem in Spania, la o prietena de a ei. dar eu vreau sa merg cu gasca. dati`mi idei va rog. dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Pfff lasa marea ca marea ai timp sa o vezi da' Spania nu stiu eu daca o vezi in fiecare an laughing

4 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Lasa marea, du-te in Spania happy Cum a spus si "traficanta", marea ai timp sa o vezi...

| marya a răspuns:

Spune-i ca esti copil si ca ai nevoie de putina libertate vrei sa stai cu prietenii tai si daca ai fost cuminte anul asta spune-i ca "sti tu eu sunt fata cuminte" dupa parerea mea ar fi mai misto sa te duci im spania pentru ca vezi lucruri noi lume noua si sigur mai sunt si romania pe acolo nu cred ca o sa te plictisesti! decizia e a ta! dar mai bine vezi spania o sa ai ce povesti la scoala

| andra_7810 a răspuns:

Spune-i ca tu te lipsesti sa mergi cu ea si ca mergi in tabara, roag-o si spune-i ca acolo vor fi multi prieteni deai tai, incearca sa o lingusesti si poate merge, per sa primesc funda.