| nico10b a întrebat:

(Funda)Buna, e ziua unui coleg de-al meu si nu stiu ce cadou sa ii fac ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| crazyblue a răspuns:

Pai un mouse pad cu ceva scris pe el" mai lasa computerul", " apuca-te de rteaba". zic si eu.asa niste casti cu mic sau daca este jucaus o mingiuta gonflabilahappy

2 răspunsuri:
| crazyblue a răspuns:

Pai descrieni-l putin sa vedem ce i se potriveste

| nico10b explică (pentru crazyblue):

Pai,este foarte jucaus, sta toata ziua pe calculator si uraste scoala

| crazyblue a răspuns (pentru nico10b):

Pai un mouse pad cu ceva scris pe el" mai lasa computerul", " apuca-te de rteaba". zic si eu.asa niste casti cu mic sau daca este jucaus o mingiuta gonflabilahappy