| Dl.Inginer a întrebat:

Saptamana viitoare voi veni in Romania pentru doua saptamani in concediu in Bucuresti. Ce ziceti va scot la un cico, coctail ceva, placerea e de partea mea, fac eu cinstewinking ( nu va ingramaditi pe rand)

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu vin cu mare placere.happyPoate vine si Joyhappy

43 răspunsuri:
| anonim a răspuns:

@andreicatalin-era mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.aluzia era cu totul si cu totul alta. rolling on the floor rolling on the floor

| silvio a răspuns:

...ai pus-o, frate! Ti-ai ridicat lumea (de pe TPU) in cap happy
...eu vin, doar daca vii si tu dupa aia. Ca eu plec saptamana viitore (cu treaba, nu in concediu) in Bulgaria, si te invit acolo la o braga laughing
(in esenta cred ca e frumusica ideea ta de a se cunoaste lumea dupa atatea discutii pe aici. Dar "dupa", cred ca mai dispare din farmec...)

| joy a răspuns:

Robert a uitat sa va spuna ca cireasa de pe tort voi fi euhappy! Deci, asteptam cat mai multe raspunsuri pozitive, pentru cei care chiar vor sa ne cunoasca cu adevarat. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu vii s-o cunosti pe Anna de fapt, norocu ei ca e ocupata, asa ca n-ai sanse. Problema e acum, pe ceilalti poate i-ai invitat, da vezi ca nu mai poti da stupide, ce te faci? Vii cu mitraliera sa inlocuiesti stupidele? rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@joy-wooow! scuze ca nu te-am observat mai inainte.am ras cu lacrimi cand ti-am citit comentariul.cred ca tu vroiai sa spui bomboana de pe coliva, nici decum cireasa de pe tort.si ce anume aveti voi atat de interesant incat sa isi doreasca cineva sa va cunoasca? apropo, ti-am spus ca tu esti destul de frumusica? insa numai daca nu vorbesti. laughing laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dar de ce Anna o fi spus ca ea vrea SUB lista?

| Barajag a răspuns:

Ok, sa mi spui ora si loculhappyabia astept

| anonim a răspuns:

@andreicatalin-mai reciteste o data, de doua ori, de cate ori vei dori tu pana cand vei intelege sensul a ceea ce ti-am scris eu mai sus. poti sa scoti din context propozitia''aluzia era cu totul si cu totul alta''. imi pare rau ca mi-am pierdut 5 minute din viata spunandu-ti intr-un fel ca ai creierul spalat de atata religie, insa sper sa merite efortul.

| borsec a răspuns:

Dl. Inginer vin si eu daca ma chemi...happy

| greg a răspuns:

Bine ma acum lasa-ma! Ai zis ca venim la mamaliga, n-o mai intoarce ca la tine in clasa, ca sunt prea vechi ca sa mai tina dezinformarile astea.
Sper sa nu mi te mai adresezi sau sa-ti dai cu parerea despre mine expiratule happy Oricum e ultima oara cand te bag in seama, doar daca vad schimbari in comportamentul tau o sa vb cu tine sau despre ceva ce are legatura cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este o intrebare ori o strigare disperata cum ca ai avea nevoie de prieteni si nu sti de unde sa ii culegi si faci un ultim efort de a avea mai multi prieteni? daca vrei sa inviti pe cineva la suc la cocktail ori ce vrei tu foloseste privatul si lasa mainul liber pentru cei care au nevoie de ajutor nu pentru orice moft de-al tau.petrecere frumoasa unde vei lega si tu o prietenie eventual casatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar in ce aeroprt aterizezi, sa chemam presa, televiziunea si sa ne dai si autografe laughing ma narcisistule tie ti-eu murit laudatorii?

| Alinutza_6000 a răspuns:

Vin si eu big grin