| Laurretta a întrebat:

Sărbătoriți Halloween-ul? Dacă da, în ce mod?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Da! nu mai am rabdare pana maine! o sa ma imbrac intr-un maieu foarte rosu,niste colanti negri,ma dau cu un ruj negru sau rosu(inca nu stiu),o sa ascult melodii infricosatoare,o sa sculptez un dovleac si o sa pun o lumanare in el, o sa ma uit la un film de groaza, o sa stau pana tarziu(1-2 dimineata)si atatlove strucklove strucklove strucklove struck
de-abia astept!

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Ce prostie de tradiție păgînă.

| inteligenta a răspuns:

Pai,suntem maghiari si noi de halloween mergem la cimitir,punem flori la mormant,mergem la rude,luam cina si pranzul impreuna cu rudele,sculptam in dovleci si le punem la fereastra, mergem la biserica, lucruri normale funda please?

| Cristianne a răspuns:

Mă duc cu niște colege să "furăm" bomboane, eventual să speriem câțiva copii.
*cel mai rău lucru e că nu am costum, și tot se sperie*.