| BRG a întrebat:

Sărut mîinile și bună seara, vă cer scuze dacă deranjez cu o nouă întrebare, dar am mare nevoie de ajutorul dumneavoastră celor de pe TPU, am depus un ceva pe best jobs, să î mi caut ceva de muncă în domeniul meu, masaj de relaxare, toate bune și frumoase, au trecut 2 săptămîni de cînd l am pus, și am așteptat să mă sune cineva, nimic, nu a sunat nimeni, eu săptămîna trecută i am sunat, am vorbit cu o doamnă care mi a spus că nu știe nimic despre nici un ceva s au interviu, acum ce să fac, să î-i m ai sun, sau să îi las baltă? Vă mulțumesc pentru răspunsurile voastre, și de ce nu pentru sfaturi, sînt binevenite. Sărut mîinile Cristi.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Astepti sa te sune ei, dar poate dura cateva luni. Nu suni tu, fiindca nu este potrivit si nici util. Ce ar fi daca i-ar suna sute de candidati la post? Poate CV-ul tau nu s-a potrivit si de aceea nu te-au chemat la interviu. Nu au absolut nici o obligatie sa te cheme si sa stii ca te cheama cam 1 angajator din 5 la care depui CV

6 răspunsuri:
| BRG explică:

Scuze un ceva am depus pe best jobs, cred că are probleme calculatorul meu

| BRG explică:

Scuze din nou un CV

| stelică2695 a răspuns:

Eu daca as fi in locu tau nu i-as suna dar daca faci ca mine mori de foame asa ca sunai daca stii ca se rezolva ceva, bafta

| Belciu a răspuns:

Raspunsul, in cazul de fata e mai greu de dat. AM insa o recomandare. Sunt multe persoane bolnave in tara asta. Ar fi bine sa va specializati pe reflexoterapie sau alte terapii neconventionale. Este de viitor, pentru ca acum oamenii trebuie sa invete sa se trateze naturist. Ar fi bine sa invatati de la sursa: un chinez sau coreean. UItati-va la Sandu Brandusa cati bani castiga si, in pofida varstei, este sanatos.

| stepfania a răspuns:

Cred ca nu le-a placut ceva tau.cred ca ceva ai depus nu? posteaza mai multe anunturi pe mai multa saituri.mult succes

| joice_4654 a răspuns:

Best jobs este doar un intermediar. Daca cineva care detine un cabinet de masaj va vedea CV-ul tau, acesta te va contacta. Bafta.