| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna! Unde face ti anul acesta Revelionul? Si bineinteles veti purta tocuri? Cit de inalte? Multumesc. Rog fara răspunsuri jignitoare.

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

Dap. Sunt obisnuita. In fiecare zi, de la 7-8 seara pana a doua zi la 5-6 dimineata eu sunt pe tocuri, ma rog, cateodata depinde de ce tinuta primesc la lucru, daca e cu toc sunt tocuri de 10 cm, daca e fara toc de obicei sunt opincute/ghete/chizme. Dar in majoritatea timpului sunt tocuri, deja m-am obisnuit si rezist pe tocuri extrem de mult.

7 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Craciun fericit Cristi, multa sanatate si un An Nou cu multe impliniri si mult noroc.
Revenind la intrebarea ta, voi sarbatori, in familie toate sarbatorile si drept urmare, fara tocuri, doar in papuci de casa.
Un gand bun si o viata implinita.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Acasa, cu familia, si deci nu e necesar sa port tocuri si nici nu sunt adepta tocului, prefer incaltamite comoda, port tocuri doar la ocazii.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Cristi! Voi petrece revelionul intr-un restaurant elegant din Vatra Dornei, cu un grup de prieteni apropiati. Voi purta o pereche de pantofi negri, din piele intoarsa, cu toc cui de 10 cm.

| LaughingKarima a răspuns:

La lucru.Si da, o sa port tocuri, tip cui de 10 cm happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LaughingKarima):

Si rezisti?

| LaughingKarima a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dap. Sunt obisnuita. In fiecare zi, de la 7-8 seara pana a doua zi la 5-6 dimineata eu sunt pe tocuri, ma rog, cateodata depinde de ce tinuta primesc la lucru, daca e cu toc sunt tocuri de 10 cm, daca e fara toc de obicei sunt opincute/ghete/chizme. Dar in majoritatea timpului sunt tocuri, deja m-am obisnuit si rezist pe tocuri extrem de mult.

| Aimee33 a răspuns:

Buna seara!
In acest an voi face revelionul acasa, alaturi de familie.Nu, nu voi purta tocuri happy.

| Scintilla a răspuns:

Buna! Acasa si dupa la concert, nu o sa port tocuri.