| BRG a întrebat:

Sărut mîna doamnelor şi domnişoarelor vă place să vă vopsiţi(părul) şi dacă da ce culori vă plac? Vă mulţumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Eu ma vopsesc doar de vreo 2ori pe an asa de improspatare, sunt saten inchis cand e natural si ma vopsesc roscat, sau alte culori in afara de blond desi as vrea sa ma vad odata blonda cica nu mi-ar sta bine dupa parerea altora...

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am părul castaniu, nu-l vopsesc.
Pa, pa.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu mă vopsesc şi nici nu cred că o s-o fac prea curând, culoarea mea naturală îmi place foarte mult!

| Ana a răspuns:

Da imi place, parul meu natural este saten, si m-am facut bruneta.

| gabriela a răspuns:

Da, e un mod de a te simti mai aranjata in functie de varsta. Mai deschis la tinerete, un rosu auriu, apoi dupa 30 un mahagoni, un vinete,... nuantele de inchis, negru imbatranesc.

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
Nu m-as vopsi niciodata, deoarece am o culoare naturala foarte frumoasa pe care alte fete sau femei incearca din rasputeri sa o gaseasca. Poate la batranete, perioada de care ma tem foarte mult, ma voi vopsi in nuanta cea mai apropiata de culoarea mea naturala.
Bye!`:*

| craciunitza_7057 a răspuns:

Din nefericire in adolescenta am fost vopsita in toate culorile posibile dar mai ales blond, am fost o perioada destul de lunga blonda. Acum am ramas la culoarea mea naturala si ma simt f bine asa, desi am pierdut cam jumatate din par datorita vopselelor si foloseam numai vopsele scumpe, acum incerc sa ma bucur de el natural si lung asa cum e el. Sunt tentata sa ma vopsesc deoarece am parul saten inchis dar cu o tenta destul de rece cenusie si pe mine m-ar prinde mai bine culorile calde, dar raman naturala. Incerc sa fac acest efort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce culori? Curcubeu... Succes garantat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce nu? sunt inca tanara si vreau sa arat bine, asa ca folosesc vopsea de par garnier, nuantele de saten imi vin foarte bine, aceasta si fiind culoarea naturala a mea, ii schimb din cand in cand tenta, mai auriu sau mai inchis, in functie de anotimp! Imi plac si alte nuante dar nu le folosesc din motive estetice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Da, imi place sa imi vopsesc parul il vopsesc de cativa ani dar totusi nu exagerez deoarece vopseaua excesiva deterioreaza in timp firul de par, mai ales daca ia un par sensibil ca al meu, In general imi place sa ma vopsesc albastru marin sau movbig grin